Marka&ProjelerARAÇ TAKİP YAZILIMI


Araç takip cihazlarının olmazsa olmazı kullandığı programlardır. Yazılım firması olarak araç takip cihazlarının takılı olduğu araçları kontrol ettiğimiz yazılım ödüllü ve araç takip cihazlarına tam entegre çalışmaktadır.

Araç takip cihazlarını takip ettiğiniz araç takip yazılım ekranlarında araçlarınızı anlık olarak görebilir, araç rotalarını izleyebilir ve rota oluşturabilirsiniz. Yasaklı bölgeler işaretleyebilir ve belirli bir alandan çıktığında uyarı ve alarm sistemleri kurabilirsiniz.

Böylelikle araç takip cihazlarını tam etkili kullanabileceğiniz bir araç takip yazılımına sahip olursunuz. Araç takip yazılımları bulut sistem olduğundan dolayı mobilden, tabletten ve internete bağlı hemen hemen her cihazdan giriş yapabilirsiniz. Biz araçlarınıza gözcü oluruz.
FİLO TAKİP PROGRAMI


Filo takip cihazları entegre olduğu sistemler ile özelleştirilebilir ve geliştirilebilir olmalıdır. Filo takip yazılımları Tekşen Bilişim tarafından geliştirilebilir bir formattadır. Filo takip yazılımları ile firmanıza en uygun yazılım formatını belirleyin.

Özel filo araç takip yazılımının müşterilerimize en büyük avantajı yaptıkları işlerin farklılığı, yapılan kontrollerin değişkenliği ve sıklığı programlarında kullanılan alanları ve kullanılmayan alanları belirlemektedir.

Bir filo takip programında olmazsa olmaz filo takip cihazının sisteme tam entegre olması ve sistemle istenilen tüm bilgiler konusunda sorunsuz haberleşmesi, işletmeleri bu konuda daha çok rahatlatıp işlerini daha kontrollü bir hale getirmektedir. Kendi alanlarınızı belirlediğiniz filo takip programında filonuzun kontrol önceliği olduğu alanlarda daha rahat rapor çekebilirsiniz. Örneğin soğuk depolu araç filosuna sahip bir firmamız araçlarında ki ısı değişimi hakkında ki raporları, bu durumlarla alakalı gelişmeleri rahatlıkla raporlayabilir ve bu raporlar ile taşımacılığı hakkında ki geliştirmelerini yapabilir.

Araç kiralama (rent a car) firmalarında filo takip programlarında sürücü puanlaması yapabilir, araçlarında ki ani hızlanma ve yavaşlama gibi durunları inceleyebilir ve sürücüyü kendi değerlendirebilir. Aynı zamanda araçta oluşan elektrik kesintisi, hava yastığı (airbag) açılması gibi durumlarda direk bilgilendirme alarak aracının durumunu inceleyebilir.

Özellikle kiralık araçlarda sıkça karşılaşılan alköllü veya hatalı araç kullanımından kaynaklı kazalarda kiralayan kişi araç hakkında olumsuz koşularla karşılaşmamak adına kendi imkanları ile tamir yaptırabilir. Bu durumda aracın bedeli düşer ve firma aracını satışa çıkardığında aracında ki değişimden dolayı zarar edebilir. Bu durumlarun tamamını önlemek için Gözcü Araç Takip firmasının geliştirdiği sistemler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

ARAÇ TAKİP CİHAZI


Araç Takip sistemlerinde yıllık ve iki yıllık paketler ile sizlerle en uygun olan araç takip paketini seçebilirsiniz. Araç takip cihazlarımıza dondurucu araçlarında sıkça kullanılan ısı ölçer eklentisi, büyük araç ve genellikle tur ve gezi araçlarında sıkça karşılaşılan yakıt çalma durumlarını kontrol altına alabilecek yakıt kontrol sensörü, araç içinde ve araç dışında eklenebilen kameralar ile sürüş kontrolü ve güvenliği eklentileri, araç uzaktan kontrol edilebilmesi için motor blokaj sistemleri ve ihtiyaca yönelik tüm eklentilerin yapılabileceği kapsamlı ve cihaz yazılımı geliştirilebilir bir takip cihazına sahip olacaksınız.

Araç Takip cihazlarının kurulum ve montajında bölgede bulunan uzman ekiplerimiz tarafından yerinde veya bölgesel şartlara göre montaj noktalarında en hızlı çözüm ile aracınızın takip cihazlarını takıp – söktürebilirsiniz.
Standart bağlantının kolay oluşu ve hızlı kurulum seçenekleri sayesinde, araç takip cihazlarımız çok kolay sökülüp takılabilmektedir.FİLO TAKİP CİHAZI


Klasik araç takip sistemlerinden farklı olarak filo takip sistemlerinde Araç Takip Cihazı edinme bedelleri ve araç takip yazılımında ki özel güncellemeler ile filo yönetiminizde sizlere kolaylık sağlamak adına yazılımımızı ve cihazlarımızı özelleştiriyoruz.

Soğuk depo araç yönetim sistemlerimizde araçlarınızın kasa ısı kontrolleri, kapak açıldığında bildirim ve sayaç özellikleri yakıt ve araç rolenti raporlarını izleyebilir, değerli eşya taşıyan filo yönetim sistemlerinde araçlarınızın kapısı açıldığında alarm ve sayaç alabilirsiniz. Aynı zamanda sürüş güvenliği, kontrolleri ve raporlarını daha kalıtsal alabilmeniz adına araç içi ve dışı kamera sistemleri ile filonuzun güvenliğini en üst düzeye çıkartabilirsiniz.

Filolarınızda araç takip cihazının hızlı değişimi gerekiyorsa daha kolay ve daha hızlı gizlenebilir cihazlarımız ile filonuzda ki teknik işleri en az iş seviyesine çekebilirsiniz. Hızlı ve kolay montaj cihazlar ile filonuzu daima güncel tutabilirsiniz.

İş makinalarında ve ağır vasıtalarda kullanılan takip cihazlarımız ile, kasa açılış sayıları, yakıt kontrolleri ve depo hızlı yakıt tüketim raporlarını kolaylıkla inceleyebilir ve kontrollerini sağlayabilirsiniz.

DİĞER MARKAMIZ


E-RAC ARAÇ KİRALAMA YÖNETİM PROGRAMI

E-RAC, Araç kiralama yönetim programı piyasa da kullanılan adı ile Rent a Car yönetim programıdır. Araç Kiralama Firmalarının tüm operasyonel süreci tek bir ekrandan yürütebildiği ve tüm finansal raporları alabildiği bir otomasyon programıdır. Araç takip cihazı ile entegre çalışabilmekte ve diğer tüm muhasebe, E-Fatura gibi operasyonel süreçlere entegre olabilmektedir. Sistem içerisinde; Araç rezervasyon ve Takvim, Fiyat Listesi, Fiyat hesaplaması, Cari hesap takibi, Gider Faturası ve Gider Analizi, Kasa Raporu Takibi, Araç Satış Karlılık, Finansal raporlar v.b., Anlık Araç yönetimi ve takibi, Online İnternet Rezervasyonu, Araç Resmi evrakların arşivi, Hasar durumu ve Servis Geçmiş raporu gibi bir çok raporu opsiyonel olarak barındırmakta aynı zamanda isteğe bağlı operasyonel raporlar da yapılabilmektedir. İşletmenize uygun ve işletmeniz için izlenmesi önemli rapor ve verileri tek ekrandan ulaşılabilir hale getiren e-rac (araç kiralama yazılımı) tüm filo ve günlük kiralama işlemlerinizi tek bir yerden yönetmenize olanak tanır.