• Çağrı Merkezi: 0850 840 0 477
  • Email : [email protected]
  • Çalışma Saatlerimiz: 08:00 - 18:00

Marka & Projeler

  • Home
  • /
  • Marka & Projeler

Araç Takip Cihazı

Araç takip cihazları hakkında merak ettikleriniz, araç takip cihazı montajı ve araç takip cihazı ile yapabilecekleriniz hakkında tüm bilgileri bulabilir, sisteminizi geliştirebileceğiniz taraflar hakkında ki tüm sorularınız için daima bizi arayabilirisiniz.

Detaylı Bilgi

Araç Takip Yazılımı

Araç takip cihazlarının olmazsa olmazı kullandığı programlardır. Yazılım firması olarak araç takip cihazlarının takılı olduğu araçları kontrol ettiğimiz yazılım, araç takip cihazlarına tam entegre çalışmaktadır. Geliştilebilen yazılım ile tanışın.

Detaylı Bilgi

Filo Takip Cihazı

Klasik araç takip sistemlerinden farklı olarak filo takip sistemlerinde Araç Takip Cihazları ve araç takip yazılımında ki özel güncellemeler ile filo yönetiminizde sizlere kolaylık sağlamak adına sistemi özelleştiriyoruz.

Detaylı Bilgi

Filo Takip Programı

Filo takip cihazları entegre olduğu sistemler ile özelleştirilebilir ve geliştirilebilir olmalıdır. Filo takip yazılımları Tekşen Bilişim tarafından geliştirilebilir bir formattadır. Firmanıza en uygun yazılımı belirleyin.

Detaylı Bilgi

Diğer Markalarımız

E-RAC Araç Kiralama Yönetim Programı

E-RAC, Araç kiralama yönetim programı piyasa da kullanılan adı ile Rent a Car yönetim programıdır. Araç Kiralama Firmalarının tüm operasyonel süreci tek bir ekrandan yürütebildiği ve tüm finansal raporları alabildiği bir otomasyon programıdır.

Daha Fazlası için tıklayınız.

Sigortam Teklif

Türkiye’nin Online Poliçe Satın Alma Web Sitesini ” güvenilir, yenilikçi ve deneyimli kadrosu ile hizmete sunan sigortamteklif.com, Karadeniz Bölgesinde öncü olmanın haklı gururunu yaşıyor.

Daha Fazlası için tıklayınız.