• Çağrı Merkezi: 0850 840 0 477
  • Email : [email protected]
  • Çalışma Saatlerimiz: 08:00 - 18:00

Filo Takip Cihazı

Klasik araç takip sistemlerinden farklı olarak filo takip sistemlerinde Araç Takip Cihazı edinme bedelleri ve araç takip yazılımında ki özel güncellemeler ile filo yönetiminizde sizlere kolaylık sağlamak adına yazılımımızı ve cihazlarımızı özelleştiriyoruz.

Soğuk depo araç yönetim sistemlerimizde araçlarınızın kasa ısı kontrolleri, kapak açıldığında bildirim ve sayaç özellikleri yakıt ve araç rolenti raporlarını izleyebilir, değerli eşya taşıyan filo yönetim sistemlerinde araçlarınızın kapısı açıldığında alarm ve sayaç alabilirsiniz. Aynı zamanda sürüş güvenliği, kontrolleri ve raporlarını daha kalıtsal alabilmeniz adına araç içi ve dışı kamera sistemleri ile filonuzun güvenliğini en üst düzeye çıkartabilirsiniz.

Filolarınızda araç takip cihazının hızlı değişimi gerekiyorsa daha kolay ve daha hızlı gizlenebilir cihazlarımız ile filonuzda ki teknik işleri en az iş seviyesine çekebilirsiniz. Hızlı ve kolay montaj cihazlar ile filonuzu daima güncel tutabilirsiniz.

İş makinalarında ve ağır vasıtalarda kullanılan takip cihazlarımız ile, kasa açılış sayıları, yakıt kontrolleri ve depo hızlı yakıt tüketim raporlarını kolaylıkla inceleyebilir ve kontrollerini sağlayabilirsiniz.