• Çağrı Merkezi: 0850 840 0 477
  • Email : [email protected]
  • Çalışma Saatlerimiz: 08:00 - 18:00

Hizmetlerimiz

  • Home
  • /
  • hizmetlerimiz

Akıllı Kart Sistemleri

Hızla Gelişen rekabet ortamında ayakta kalabilmek ve rakiplerinden bir adım önde olabilmek için her işletme çeşitli yenilikler dener. Bu yeniliklerin çoğu artık günümüzde müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati sağlamak amaçlıdır. Yazılım firması olarak biz de tam bu noktada sizlere özel çözümler üretiyoruz.

Daha Fazlasını Oku

E-RAC Araç Kiralama Yönetim Programı

E-RAC, Araç kiralama yönetim programı piyasa da kullanılan adı ile Rent a Car yönetim programıdır. Araç Kiralama Firmalarının tüm operasyonel süreci tek bir ekrandan yürütebildiği ve tüm finansal raporları alabildiği bir otomasyon programıdır.

Daha Fazlasını Oku

Sigortam Teklif

Türkiye’nin Online Poliçe Satın Alma Web Sitesini ” güvenilir, yenilikçi ve deneyimli kadrosu ile hizmete sunan sigortamteklif.com, Karadeniz Bölgesinde öncü olmanın haklı gururunu yaşıyor.

Daha Fazlasını Oku

Araç Takip Cihazı

Araç takip cihazları hakkında merak ettikleriniz, araç takip cihazı montajı ve araç takip cihazı ile yapabilecekleriniz hakkında tüm bilgileri bulabilir, sisteminizi geliştirebileceğiniz taraflar hakkında ki tüm sorularınız için daima bizi arayabilirisiniz.

Daha Fazlasını Oku

Araç Takip Yazılımı

Araç takip cihazlarının olmazsa olmazı kullandığı programlardır. Yazılım firması olarak araç takip cihazlarının takılı olduğu araçları kontrol ettiğimiz yazılım, araç takip cihazlarına tam entegre çalışmaktadır. Geliştilebilen yazılım ile tanışın.

Daha Fazlasını Oku

Filo Takip Cihazı

Klasik araç takip sistemlerinden farklı olarak filo takip sistemlerinde Araç Takip Cihazları ve araç takip yazılımında ki özel güncellemeler ile filo yönetiminizde sizlere kolaylık sağlamak adına sistemi özelleştiriyoruz.

Daha Fazlasını Oku

Filo Takip Programı

Filo takip cihazları entegre olduğu sistemler ile özelleştirilebilir ve geliştirilebilir olmalıdır. Filo takip yazılımları Tekşen Bilişim tarafından geliştirilebilir bir formattadır. Firmanıza en uygun yazılımı belirleyin.

Daha Fazlasını Oku